Look back at 25 years of interconnection! Visit our anniversary website at withoutyou.de-cix.net

Yeni Dünya Düzeni: Birbirine Bağlı Olmak

Tüm dünyayı etkisi altına ve hepimizi zorunlu olarak dijital ekosistemin daha da içine çeken COVID-19 salgını nedeniyle DE-CIX İstanbul Zirvesi 2020, CNN Türk stüdyolarından aktarılan online yayın ile cnnturk.com adresi üzerinden davetliler ile buluşuyor. 

Yeni Dünya Düzeni: Birbirine Bağlı Olmak temasıyla düzenlenen DE-CIX İstanbul Zirvesi 2020; iş ortaklarını, internet ekosisteminin önde gelen isimlerini ve COVID-19 etkisiyle büyüme hızı ivme kazanan online platformların değerli temsilcilerini aynı çatı altında topluyor. Yaşanan olağanüstü koşullarda bağlantının önemi daha da çok hissedillirken, birbirine bağlı olmak hem iş süreçlerinin hem de günlük hayatın devamı için “olmazsa olmaz” haline geldi. 2020 artık yeni bir çağın başlangıcı olarak tanımlıyor. Bağlantı ekosisteminin daha da büyüdüğü ve büyüyeceği bu yeni çağda, yeni dünya düzeninin; altyapıdan buluta, veri merkezlerinden telekom operatörlerine ve hem kurumlar hem son kullanıcı nezdinde gerekli olan yeni bağlantı yatırımlarına kadar teknoloji perspektifi ile ele alındığı DE-CIX İstanbul Zirvesi 2020, 5’inci kez  gündeme ayna tutuyor.

DE-CIX’in global olarak 25, Türkiye’de ise 5’inci yılı olan 2020’nin, DE-CIX tarihinde bu açıdan önemli bir yeri de var. DE-CIX’in 25 yıla uzanan bu başarısı, “siz olmasaydınız, tüm bunlar olamazdı” dediği tüm iş ortaklarıyla birlikte yarattığı dev bağlantı ekosisteminin bir sonucu. Bu ekosistemin bir parçası olan DE-CIX İstanbul, İstanbul başta olmak üzere Ankara, Bursa ve İzmir’deki pek çok veri merkezi ile birlikte çalışan veri merkezi ve operatör bağımsız bir İnternet Değişim Noktası. Türkiye’nin mevcut tek İnternet Değişim Noktası olan DE-CIX, bugün internetin ve bağlantı dünyasının tam kalbinde yer alıyor.

Neden izlemelisiniz?

  • Yeni dünya düzeninde bağlantı ekosisteminin bugünü ve geleceği hakkında bilgi edinin
  • Pandemi sırası ve sonrasının internet dünyasını farklı oyuncuların  bakış açısından dinleyin
  • Bugünün ve yarının birbirine bağlı dünyasında bulutun rolünü keşfedin
  • DE-CIX’in global olarak 25, Türkiye’de 5’inci yıl kutlamalarında online olarak da olsa yanımızda olun

DE-CIX İstanbul Zirvesi 2020’yi izlemek için buraya tıklayın. Herhangi bir sorunuz için lütfen de-cix@prhouse.com.tr adresi üzerinden bizimle iletişime geçin.