DE-CIX İstanbul Zirvesi 2019, 16 Ekim 2019 tarihinde Wyndham Grand Istanbul Levent Otel’de gerçekleşiyor.

DE-CIX, iş ortaklarını, sektörün önde gelen isimlerini ve davetli tüm misafirlerini dördüncü kez DE-CIX İstanbul Zirvesi’nde ağırlıyor. Bağlantı dünyasının profesyonelleri ve uzman isimleri pazar trendlerini & fırsatlarını ve en yeni teknolojilerini masaya yatırmak üzere kıtaları birbirine bağlayan eşsiz şehir İstanbul’da bir araya geliyor.

DE-CIX İstanbul, İstanbul başta olmak üzere Ankara, Bursa ve İzmir’deki pek çok veri merkezi ile birlikte çalışan veri merkezi ve operatör bağımsız bir İnternet Değişim Noktası. DE-CIX İstanbul, IP yönlendirmelerinde daha fazla kontrol elde etmeleri için İnternet Servis Sağlayıcılarına veri merkezi ve operatör bağımsız bağlantı hizmeti sunmanın yanı sıra, İnternet Servis Sağlayıcıların son kullanıcılarının internet deneyimlerini maksimum seviyeye taşıyor ve ağ maliyetlerinden tasarruf etmelerini sağlıyor. DE-CIX İstanbul, dünya üzerinde, bir ülkede Asya ve Avrupa olmak üzere iki kıtayı birbirine bağlayan tek İnternet Değişim Noktası olmasının yanı sıra Türkiye’de de mevcut tek İnternet Değişim Noktası. 

Neden katılmalısınız? 

  • Birbirine bağlı dünyanın (İnternet Servis Sağlayıcıları, Bulut Hizmet Sağlayıcıları, veri merkezleri, hosting şirketleri, İçerik Dağıtım Ağları, Telco operatörlerinin yanı sıra otomotiv, medya, banka, sigorta ve perakende gibi pek çok sektörlerden IT yöneticileri) 100’den fazla profesyoneliyle tanışın ve ilişkilerinizi geliştirin
  • Birbirine bağlı ekosistemin geleceği ile ilgili son gelişme ve izlenimler hakkında bilgi edinin
  • Bugünün ve yarının birbirine bağlı dünyasında Bulut’un rolünü keşfedin
  • DE-CIX’in birbirine bağlı dünyasına erişim sağlamak üzere yeni fırsatlardan haberdar olun

Lütfen bize katılmak için buraya kayıt yaptırın. Herhangi bir sorunuz için lütfen de-cix@prhouse.com.tr adresi üzerinden bizimle iletişime geçin.  

Sponsor

Media Partner