Servis

Bir hizmet platformu olarak DE-CIX

Tamamen DE-CIX tarafından yönetilen size özel birbirine bağlantı platformu. Bir hizmet platformu olarak DE-CIX ile müşterilerinize, eşleştirmeden bulut bağlantısı ve çok daha fazlasına kadar tamamen fonksiyonel bir birbirine bağlantı platformu sunabilirsiniz. Siz lokal bilgi ve altyapıyı getiriyorsunuz - biz donanım, teknolojik  birikim, müşteri hizmeti sağlıyoruz - ve sizin için her şeyi biz yönetiyoruz.

Avantajlar

Müşterilerinize birden çok birbirine bağlantı hizmeti sunabilirsiniz – Birbirine bağlantı sisteminin tamamına erişim

Talep artarsa ​​istediğiniz zaman ölçeklendirilebilir çözümümüzle sistemi yükseltebilirsiniz.

Satış süreçlerinizi optimize etmek için destek alabilir, bilgi alışverişi yapabilirsiniz.

Günümüzde, dijital organizasyonlar sadece ortak yerleşime değil, birbirine bağlı olmaya da ihtiyaç duyuyor. Bu ihtiyaç gün geçtikçe artıyor. Bu noktada müşterilerine ortak yerleşimden fazlasını sunan veri merkezleri diğerlerine göre stratejik avantajlara sahip olacak ve müşterileri kendilerine çekip, ellerinde tutabilecek.

Veri merkezleri için tasarlandı

Bir hizmet platformu olarak DE-CIX ile DE-CIX Apollon teknolojisinden yararlanabilir ve müşterilerinize son derece güvenli ve güçlü bir bağlantı sağlayabilirsiniz. Veri merkezinizde oluşturacağımız lokal birbirine bağlantı platformuna ek olarak, platformumuza bağlanabilir ve büyüyen DE-CIX birbirine bağlantı ekosisteminin bir parçası olabilirsiniz. Bu bağlantı ile müşterileriniz, yüzlerce ağ ile veri değişimi yapabilir ve birden çok bulut hizmet sağlayıcısına bağlanabilir.

Biz hizmet platformu olarak DE-CIX programı, ihtiyacınız olan her yerde, tamamen DE-CIX tarafından yönetilen birbirine bağlantı ekosistemleri oluşturmak için tasarlanmış bir dizi hizmet - kurulum, bakım ve konfigürasyonun yanı sıra pazarlama ve satış desteği gibi - içerir.

Birbirine bağlantı platformu için gereken teknik kurulumu, tamamen önceden yapılandırılmış ve standardize edilmiş hepsi bir arada bir DE-CIX çözümü sunuyoruz – Başlatması ve çalışması oldukça basit

Nasıl Çalışır

  • DE-CIX, veri merkezinizde tamamen fonksiyonel bir bağlantı platformu kurar ve yönetir.
  • Müşterileriniz sadece lokal olarak veri değişimi yapmakla kalmaz, aynı zamanda - platformumuza bağlanmaya karar verirseniz - yüzlerce ağ ve birden çok bulut sağlayıcısıyla da bağlantı kurabilir.
  • Müşteri hizmetlerine önem veriyoruz.
  • Pazarlama ve satış desteği ile veri merkezinize yeni iş ortaklıklarını nasıl dahil edebileceğiniz konusunda size danışmanlık sunuyoruz.

Dünyanın lider veri merkezi ve operatör bağımsız birbirine bağlantı ekosisteminin bir parçası olun

Müşterilerin kolay erişimli birbirine bağlantı hizmetlerine ihtiyaç duyduğu bölgelerde dünya çapında bağlantı üsleri kurma konusunda kendimizi birçok kez ispat ettiğimiz bir başarı hikayemiz var. İş ortaklarımız için ve onlarla birlikte halihazırda pek çok İnternet Değişim Noktası yönetiyoruz: Dubai’de UAE-IX, Yunanistan Atina’da SEECIX, Almanya'daki Ruhr bölgesinde Ruhr-CIX ve Brunei’de Borneo-IX.