Look back at 25 years of interconnection! Visit our anniversary website at withoutyou.de-cix.net

Tamamen DE-CIX tarafından yönetilen size özel birbirine bağlantı platformu

Günümüzde, dijital organizasyonlar sadece ortak yerleşime değil, birbirine bağlı olmaya da ihtiyaç duyuyor. Bu ihtiyaç gün geçtikçe artıyor. Bu noktada müşterilerine ortak yerleşimden fazlasını sunan veri merkezleri diğerlerine göre stratejik avantajlara sahip olacak ve müşterileri kendilerine çekip, ellerinde tutabilecek.

Bir hizmet platformu olarak DE-CIX ile müşterilerinize, eşleştirmeden bulut bağlantısı ve çok daha fazlasına kadar tamamen fonksiyonel bir birbirine bağlantı platformu sunabilirsiniz. DE-CIX Apollon teknolojisinden yararlanın ve müşterilerinize son derece güvenli ve güçlü bir bağlantı sağlayın. Siz lokal bilgi ve altyapıyı getiriyorsunuz - biz donanım, teknolojik  birikim, müşteri hizmeti sağlıyoruz - ve sizin için her şeyi biz yönetiyoruz.

Veri merkezinizde oluşturacağımız lokal birbirine bağlantı platformuna ek olarak, platformumuza bağlanabilir ve büyüyen DE-CIX birbirine bağlantı ekosisteminin bir parçası olabilirsiniz. Bu bağlantı ile müşterileriniz, yüzlerce ağ ile veri değişimi yapabilir ve birden çok bulut hizmet sağlayıcısına bağlanabilir.

Nasıl Çalışır

  • DE-CIX, veri merkezinizde tamamen fonksiyonel bir bağlantı platformu kurar ve yönetir.
  • Müşterileriniz sadece lokal olarak veri değişimi yapmakla kalmaz, aynı zamanda - platformumuza bağlanmaya karar verirseniz - yüzlerce ağ ve birden çok bulut sağlayıcısıyla da bağlantı kurabilir.
  • Müşteri hizmetlerine önem veriyoruz.
  • Pazarlama ve satış desteği ile veri merkezinize yeni iş ortaklıklarını nasıl dahil edebileceğiniz konusunda size danışmanlık sunuyoruz.

Veri merkezleri için tasarlandı

Biz hizmet platformu olarak DE-CIX programı, ihtiyacınız olan her yerde, tamamen DE-CIX tarafından yönetilen birbirine bağlantı ekosistemleri oluşturmak için tasarlanmış bir dizi hizmet - kurulum, bakım ve konfigürasyonun yanı sıra pazarlama ve satış desteği gibi - içerir.

Birbirine bağlantı platformu için gereken teknik kurulumu, tamamen önceden yapılandırılmış ve standardize edilmiş hepsi bir arada bir DE-CIX çözümü sunuyoruz – Başlatması ve çalışması oldukça basit.

Avantajlarınız

  • Müşterilerinize birden çok birbirine bağlantı hizmeti sunabilirsiniz – Birbirine bağlantı sisteminin tamamına erişim.
  • Bir platformu kendi başınıza çalıştırma ve bakımını yerine getirme zahmetinden kurtulabilirsiniz - bunu sizin için biz yapıyoruz.
  • Talep artarsa ​​istediğiniz zaman ölçeklendirilebilir çözümümüzle sistemi yükseltebilirsiniz.
  • Satış süreçlerinizi optimize etmek için destek alabilir, bilgi alışverişi yapabilirsiniz.
  • Veri merkezinizi dünyanın lider operatör bağımsız bağlantı ekosisteminin bir parçası olarak konumlandırın.

Global birbirine bağlantı ekosisteminin bir parçası olun

Müşterilerin kolay erişimli birbirine bağlantı hizmetlerine ihtiyaç duyduğu bölgelerde dünya çapında bağlantı üsleri kurma konusunda kendimizi birçok kez ispat ettiğimiz bir başarı hikayemiz var. İş ortaklarımız için ve onlarla birlikte halihazırda üç İnternet Değişim Noktası yönetiyoruz: Dubai’de  UAE-IX, Yunanistan Atina’da SEECIX ve Almanya'daki Ruhr bölgesinde Ruhr-CIX.

DE-CIX’in bağlantı çözümlerini veri merkezinize nasıl entegre edebileceğiniz konusunda bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.