Look back at 25 years of interconnection! Visit our anniversary website at withoutyou.de-cix.net

İnternet değişim hizmetlerinde bölgenin büyüyen dijital üssüne siz de dahil olun

DirectCLOUD hizmeti, kurumsal müşteriler için tasarlanan çözümlerle portföyümüzü genişletmemizi sağlarkan, yeni gelirler ve önemli bir büyüme potansiyelini de beraberinde getirdi. 

Vodafone logo for UAE-IX

Serdar Birlik, Toptan Satış Kıdemli Müdürü, Vodafone Türkiye

DE-CIX İstanbul, Türkiye, İran, Kafkasya ve Ortadoğu’da bulunan İnternet Servis Sağlayıcıları için veri merkezi ve operatör bağımsız hizmet sunan bir bağlantı ve eşleştirme (peering) noktasıdır. DE-CIX’in sunduğu internet değişimi, İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve İzmir dahil olmak üzere Türkiye’deki çeşitli veri merkezleri aracılığıyla çok sayıda ağa erişim imkanı sağlıyor.

Bağlanmanın faydaları

Eşleştirme yapmanın (peering) faydaları

DE-CIX İstanbul’da eşleştirme yapmak size aşağıdaki avantajları sunar:

DE-CIX platformlarında eşleştirme yaparak ağ kalitenizi optimize edin ve gelirlerinizi artırın. Bizimle iletişime geçin, size nasıl yapacağınızı anlatalım.

1995’ten beri: Ağları buluşturan nokta

DE-CIX, premium ağ bağlantı hizmetleri sunuyor ve Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Amerika ile Asya’da veri merkezi bağımsız pek çok İnternet Değişim Noktası’nı (IX, veya Internet Değişim Noktası, IXP) yönetiyor. 

1995’te kurulan DE-CIX’in Frankfurt’taki Internet Değişim Noktası, dünyanın lider bağlantı platformu olarak saniyede 10.3 Terabiti aşan büyük bir trafiği yönetiyor. 

DE-CIX ile geçtiğimiz 10 yıldan beri çalışıyoruz. DE-CIX platformuna bağlı olmak maliyetlerimizi düşürüyor, daha etkin bir kontrol sağlıyor ve ağ performansımızı artırıyor.

Medianova Logo

Serkan Sevim, CEO, Medianova